START O NAS OFERTA KONTAKT CERTYFIKATY AKTUALNOŚCI REALIZACJE

darmowy audyt
25 644 71 71

O NAS

Celem naszej firmy jest rozpowszechnianie nowoczesnych oraz ekologicznych systemów

Imperium Czystej Energii powstało z myślą o kompleksowym zaspokojeniu Państwa potrzeb. Nasza firma dostarcza profesjonalne rozwiązania dotyczące wykorzystania energii słonecznej w Państwa bezpośrednim otoczeniu, zapewniając: kompleksową sprzedaż, doradztwo, projektowanie, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych i instalacji ogrzewania podłogowego oraz obsługę dokumentacji związanej z dotacją.

Impen specjalizuje się w rozwiązaniach z dziedziny energii słonecznej, fotowoltaika (panele fotowoltaiczne). Urządzenia te czerpią, a następnie przetwarzają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Procesy te przebiegają sprawnie i efektywnie, dostarczają energię elektryczną. Staramy się myśleć przyszłościowo, dlatego zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, przez co oferujemy coraz wydajniejsze systemy do ekologicznej i przyszłościowej metody zasilania budynków w energię elektryczną.

Działamy głównie na obszarze Siedlec oraz wschodniej Polski. Najważniejszą cechą, jaka odróżnia firmę Impen od innych na rynku, jest oferowanie autentycznie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Nie stosujemy wątpliwej jakości zamienników nieznanych producentów. Takie działania znacząco wpływają na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów. Dzięki zastosowaniu elementów solarnych najwyższej jakości proponujemy naszym klientom długie okresy gwarancyjne dochodzące do 25 lat. Korzystając z oferty firmy Impen klient ma pewność, że otrzymuje towar najwyższej możliwej jakości na rynku z prawdziwą, dochodzącą do 25 lat gwarancją, który będzie służył przez długie lata.
DOŁĄCZ DO NAS I DBAJ O ŚRODOWISKO


Polska znajduje się w czołówce najbardziej zanieczyszczonych państw świata.

Korzystając z czystej energii pozyskiwanej ze prosto ze słońca, masz realny wpływ na jakość powietrza, jakim oddychasz Ty i Twoi bliscy.


Instalacje fotowoltaiczne

TELEFON

25-644-71-71
506-182-573
602-661-377Instalacje fotowoltaiczne

E-MAIL

biuro@impen.pl

Instalacje fotowoltaiczne

FACEBOOK

@ImpenSiedlceInstalacje fotowoltaiczne

ADRES

08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 71