START O NAS OFERTA KONTAKT CERTYFIKATY AKTUALNOŚCI REALIZACJE

darmowy audyt
25 644 71 71

DORADZTWO ENERGETYCZNE

Instalacje fotowoltaiczne

PROJEKTOWANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Pierwszym i podstawowym krokiem prawidłowo funkcjonującej oraz optymalnej instalacji fotowoltaicznej jest stworzenie profesjonalnego projektu. Podczas pierwszej rozmowy z klientem zostają ustalone oczekiwania oraz potrzeby związane z planowaną inwestycją. Stan budynku, wytyczne przekazane przez klienta oraz warunki środowiska są składową pozwalającą na dobór najlepszych urządzeń dla danej instalacji. Następnie projekt trafia do realizacji, a po akceptacji ze strony klienta, wykwalifikowani pracownicy Imperium Czystej Energii przystępują do ustalonych prac.


Instalacje fotowoltaiczne

PROJEKTOWANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH

Zasada projektowania instalacji grzewczych (ogrzewania podłogowego), jest niemalże identyczna jak w przypadku systemów fotowoltaicznych. Po konsultacjach z klientem i zaakceptowaniu projektu, zespół Impen rozpoczyna montaż ogrzewania podłogowego. Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość branży oraz nieustanne pogłębianie wiedzy na temat systemów grzewczych, pozwala na optymalne dopasowanie produktów i usług do oczekiwań klienta
DOŁĄCZ DO NAS I DBAJ O ŚRODOWISKO


Polska znajduje się w czołówce najbardziej zanieczyszczonych państw świata.

Korzystając z czystej energii pozyskiwanej ze prosto ze słońca, masz realny wpływ na jakość powietrza, jakim oddychasz Ty i Twoi bliscy.


Instalacje fotowoltaiczne

DORADZTWO ENERGETYCZNE

Imperium Czystej Energii zajmuję się fachowym doradztwem w zakresie energetycznym, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie fotowoltaiki przeznaczone dla gospodarstw domowych oraz odbiorców biznesowych. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w postaci wykonanej analizy lokalizacji, rozmiaru instalacji, a także programów wsparcia finansowego. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wymaganą dokumentacją na każdym z etapów inwestycji. Dbamy o każdy szczegół podczas planowania instalacji fotowoltaicznej w celu uzyskania największej energii.


Instalacje fotowoltaiczne

POMOC W UZYSKANIU DOFINANSOWANIA

Dofinansowania i dotacje na instalacje fotowoltaiczne to doskonały sposób na obniżenie kosztów montażu fotowoltaiki. Jako renomowana firma instalatorska naszym klientom zapewniamy pomoc w uzyskaniu dodatkowych pieniędzy na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Na bieżąco monitorujemy nowe możliwości dofinansowania projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Jakie warunki należy spełnić? Gdzie szukać programów dotacji? Jakie kwoty są możliwe do uzyskania? Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi.